'

.

Dziś jest 14 czerwca 2024 Osób online: 6

Mecze

MKS Huragan Morąg - MKS Start Nidzica 0:5 08.06.2024 16:00
  • Korzeniewski 1' 57'
  • Masiak 24' 62'
  • Godlewski 80'

KS Iskra Narzym - MKS Huragan Morąg 15.06.2024 17:00

Tabela ligowa

Ostatnio dodane komentarze

Losowa fotografia

Statystyki strony

· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 225
· Najnowszy użytkownik: skayway

· Odwiedzin dzisiaj: 19277
· Odwiedzin wczoraj: 9121
· Odwiedzin ogólnie: 13550170
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

"Klub 100"

W związku z trudną sytuacją finansową klubu, Zarząd Klubu MKS Huragan Morąg postanowił powołać do życia „KLUB 100”
"Klub 100" zrzesza sympatyków MKS Huragan Morąg, wspomagając finansowo i moralnie statutową działalność morąskiego klubu piłkarskiego. Kształtuje postawy moralne i patriotyczne młodzieży, poprzez sportową rywalizację w duchu fair-play. Bez strategicznego sponsora utrzymanie piłki nożnej w Morągu na obecnym poziomie jest niemożliwe. Dlatego jedyną nadzieją jest utworzenie "Klubu 100" którzy swoimi dobrowolnymi składkami zasilą budżet klubu. Historia klubu MKS Huragan Morąg sięga 1945 roku; zaprzepaszczenie tych tradycji sportowych byłoby niewybaczalne. Członkami "Klubu 100" mogą zostać zarówno osoby fizyczne, jak i prawne, reprezentowane przez osoby fizyczne.
"Klub 100" ma na celu pozyskiwanie nowych członków, którym leży na sercu dobro morąskiej piłki nożnej. Członkowie "Klubu 100" - są ludźmi honoru i tylko sprzeniewierzenie się tym zasadom daje nam możliwość usunięcia członka z klubu. Zarząd ma na celu czuwanie nad regularnością wpłat członków klubu, jak i kontrolę wydatkowania pozyskanych środków oraz informowanie członków o przeznaczeniu wydawanych funduszy.  Członkami "Klubu 100" zostają osoby które wypełnią deklarację przystąpienia do programu oraz dokonają wpłatę pierwszej składki członkowskiej. Członkostwo ma charakter dobrowolny i głównym jego zadaniem jest wsparcie Klubu. Podstawową zasadą uczestnictwa jest rzetelność i uczciwość wszystkich członków "Klubu 100". Każdy członek klubu ma obowiązek wywiązywania się z podjętych zobowiązań. Jeśli są Państwo zainteresowani naszym przedsięwzięciem lub oczekują więcej informacji, prosimy o przesłanie wydrukowanej deklaracji pocztą na adres klubu (14-300 Morąg, ul.Żeromskiego 36) lub pocztą elektroniczną huraganmorag@wmzpn.pl bądź o kontakt telefoniczny 668167030 (Sekretarz Klubu) . Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
   CEL GŁÓWNY
Wsparcie finansowe Klubu przez Sponsorów wpłacających stałe, niewielkie, miesięczne kwoty. Dążymy do tego aby Klub w efekcie liczył 100 członków.
KTO MOŻE ZOSTAĆ CZŁONKIEM KLUBU 100?
Oferta dedykowana jest dla osób fizycznych* oraz do małych i mikro przedsiębiorców. Ofertę kierujemy do wszystkich tych, którym zależy na rozwoju piłki nożnej w Morągu. Aby kontynuować tą piękną historię morąskiej piłki, prosimy o przyłączenie się do nas.
ZOBOWIĄZANIA CZŁONKÓW „KLUBU 100”
Każdy klubowicz zobowiązany będzie, po podpisaniu deklaracji, do wpłacania minimum 100 zł miesięcznie na konto MKS Huragan Morąg. Po podpisaniu deklaracji osoba fizyczna/osoba prawna zyskuje miano Super Kibica. Do "Klubu 100" można zapisać się zawsze jak i zawsze, bez konsekwencji się z niego wypisać. Super Kibic traci wtedy jedynie możliwość posługiwania się tym tytułem, jego logo/imię i nazwisko znika z informacji na stronie oraz traci przyznane mu przywileje.
KORZYŚCI DLA CZŁONKÓW „KLUBU 100”
Główną korzyścią z bycia w "Klubie 100" MKS Huragan Morąg jest prestiż związany z możliwością nazywania siebie „Super Kibicem” MKS-u. Na głównej stronie internetowej umieszczona zostanie specjalna zakładka w której wymienieni będą wszyscy członkowie Klubu ( logo firmy, bądź imię i nazwisko). Kolejną korzyścią z bycia członkiem "Klubu 100" będzie darmowy karnet na wszystkie mecze naszego zespołu MKS Huragan Morąg, które odbywają się na Stadionie Miejskim w Morągu.
Przedsiębiorcy będą mogli liczyć na dogodne warunki na umieszczenie na stadionie banerów reklamowych.
JAK DOŁĄCZYĆ DO KLUBU ?
  Członkiem "Klubu 100" MKS Huragan Morąg , zostaje osoba, która wypełni i podpisze deklarację dobrowolnego przystąpienia do „Klubu 100” dostępną do pobrania na stronie www lub w siedzibie Klubu. Wypełnioną deklarację należy dostarczyć/ wysłać na adres Klubu, tj. „MKS Huragan Morąg, 14-300 Morąg, ul. Żeromskiego 36, z dopiskiem „Klub 100”. Wpłaty należy dokonywać na konto: 22 2030 0045 1110 0000 0255 8860 z koniecznym dopiskiem: "Klub 100" składka na cele statutowe, imię i nazwisko, nazwa firmy, do 10 dnia każdego miesiąca.
POBIERZ DEKLARACJĘ

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Logowanie

Witaj Gościu Zaloguj/Rejestracja
Zamknij
Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Tutaj kliknij, żeby się zarejestrować.
Zapomniałeś hasła?
Żeby otrzymać nowe, tutaj kliknij.

KalendarzSzybkie wyniki

Sponsorzy klubu

ALPINAMRDIAGNOSTICWD-TECHUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANEPIKSELGMINA MORĄG WSPIERA SPORThotel tailorKACZKANAGROMECHWoda EVAMIRBRUK
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.