· Odwiedzin wczoraj: 4369
· Odwiedzin ogólnie: 12952001

Pewne zwycięstwo drużyny rezerw Kaczkana Huraganu

16 października 2017; 09:48 - tkuc32 Komentarzy: 0

Pewne zwycięstwo drużyny rezerw Kaczkana HuraganuW meczu 11. kolejki klasy okręgowej gr. II rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg pokonały na wyjeździe Fortunę Gągławki 4:2 (2:0).

Jak relacjonuje nam trener drużyny rezerw - Dariusz Giemza, byliśmy zespołem znacznie lepszym piłkarsko i taktycznie. Tylko dzięki bardzo dobrej dyspozycji bramkarza gospodarzy mecz nie zakończył się wyższym wynikiem. Trzy bramki dla morążan zdobył Radosław Lenart, który zagrał tym razem nie jako skrzydłowy ale jako klasyczna "9".

Pierwsza połowa całkowicie pod naszą kontrolą, ale na początku drugiej wdała się dekoncentracja, mogliśmy stracić dwie bramki. W jednej sytuacji zawodnik gospodarzy przestrzelił w drugiej sytuacji nasz zespół od utraty bramki uratował kapitan Tomek Krajewski wybijając piłkę z linii bramkowej.

Zagraliśmy trochę nierówno w drugiej połowie, z tego powodu nie uniknęliśmy błędów przy stałych fragmentach gry z czego wpadły dwie bramki dla gospodarzy. Generalnie gospodarze stwarzali zagrożenie dla naszej bramki tylko po stałych fragmentach gry.

Warto odnotować pierwszy mecz w tym sezonie w naszej bramce 16-letniego Jakuba Klimbejna, który zagrał bardzo dobre zawody.

Mecz z Fortuną to już przeszłość, teraz zaczynamy przygotowania do niedzielnego meczu z silną Olimpią Olsztynek - kończy trener Giemza. Już teraz zapraszamy kibiców na to ciekawie zapowiadające się spotkanie, niedziela 22 października, godz. 14.00.

Fortuna Gągławki – Kaczkan Huragan II Morąg 2:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Lenart (6. minuta), 0:2 Lenart (40. minuta), 0:3 Kuśnierz (55. minuta), 1:3 Kinicki (69. minuta), 1:4 Lenart (87. minuta), 2:4 Kinicki (90. minuta).

Żółta kartka: Matracki.

Kaczkan Huragan II: Klimbejn - J. Stankiewicz, Joniuk, Matracki, Giemza (65' Gurgielewicz) - Gębala (81' Dobosz), Krajewski (58' Sapieja), Segin, Kuśnierz, Boczko (87' Burczak) - Lenart