· Odwiedzin wczoraj: 6003
· Odwiedzin ogólnie: 12961348

Kaczkan Huragan lepszy od drugoligowca

10 lutego 2018; 14:26 - tkuc32 Komentarzy: 2

Kaczkan Huragan lepszy od drugoligowcaW kolejnym sparingu drużyna Kaczkana Huraganu Morąg ograła w Elblągu miejscową Olimpię 2:0 (2:0).

Bramki dla naszej drużyny jeszcze w pierwszych 45 minutach zdobyli: Michał Bartkowski oraz Rafał Kruczkowski. Również w pierwszej połowie rzut karny obronił nasz bramkarz Mateusz Lawrenc.

Kaczkan Huragan Morąg: Mateusz Lawrenc (46' Bartosz Dzikowski) - Mateusz Bogdanowicz (60' Dariusz Boczko), Tomasz Szawara (46' Gerard Boruń), Rafał Maciążek, Jakub Stankiewicz, Karol Żwir (46' Daniel Michałowski), Paweł Galik, Piotr Łysiak, Rafał Kruczkowski (46' Dawid Bogdański), João Criciúma (46' Giovani Parizotto), Michał Bartkowski.

W drużynie Kaczkana Huraganu już drugi mecz zagrał Gerard Boruń, który prawdopodobnie zasili naszą drużynę. Wychowanek Juniora Radom w swojej karierze występował w Polonii Warszawa, Bzurze Chodaków, Victorii Sulejówek, a ostatnio w 3-ligowej Jarocie Jarocin.