GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 6005
· Odwiedzin ogólnie: 12919240

Przegrywamy z rezerwami Legii Warszawa.

12 maja 2019; 13:51 - tkuc32 Komentarzy: 0

Przegrywamy z rezerwami Legii Warszawa.W meczu 26. kolejki III ligi grupy I rezerwy aktualnego Mistrza Polski pokonały Kaczkana Huragan Morąg 1:0 (0:0).

Do przerwy mogliśmy się łudzić, że nasza drużyna wywiezie z Ząbek choćby jeden punkt, który w kontekście walki o utrzymanie i korzystnych dla nas wczorajszych wyników drużyn z dolnych rejonów tabeli, byłby naprawdę dobrym rezultatem. Trzeba jednak szczerze oddać, że w 1. połowie to gospodarze byli lepszym zespołem. Już w 11. minucie powracający po kontuzji Chris Philipps podał do Macieja Rosołka, ten z kolei zagrał do wbiegającego w pole karne Piotra Cichockiego. Skrzydłowy Legii oddał groźny strzał ale piłka wylądowała na poprzeczce bramki morążan. W 13. minucie bliski powodzenia był Rosołek ale jego strzał z głowy był minimalnie niecelny. Morążanie grali w tej odsłonie meczu chaotycznie i nie potrafili stworzyć sobie klarownych sytuacji.

Początek drugiej połowy dawał trochę nadziei na lepszą grę morążan. W 51. minucie Rafał Kruczkowski oddał nawet minimalnie niecelny strzał ale z biegiem czasu to znowu gospodarze zaczęli dyktować warunki gry i w 59. minucie objęli prowadzenie. Prawą stroną boiska zerwał się Cichocki, dokładnie dośrodkował i 17-letni Maciej Rosołek, nie wysilając się, zdobył już swoją siódmą bramkę w sezonie. Morążanie w dalszym ciągu niczym specjalnym nie wyróżniali się na tle młodych piłkarzy Legii ale w 77. minucie byliśmy bliscy wyrównania. Wprowadzony dwie minuty wcześniej Aleksander Tomasz otrzymał podanie od Pawła Galika, następnie zbiegł do środka boiska i strzelił tuż obok słupka.

Niestety morążanie w Ząbkach mieli za mało atutów, by zdobyć co najmniej 1 punkt. Kolejna szansa na ligowe punkty już w środę. Morążanie zmierzą się z czołową drużyną III ligi - Lechią Tomaszów Mazowiecki. Już teraz zapraszamy kibiców na to spotkanie.

Legia II Warszawa - Kaczkan Huragan Morąg 1:0 (0:0)

Bramka: Rosołek (59')

Legia II: Miszta - Leleno, Bondarenko, Brodziński, Matuszewski - Philipps, Pruchnik - Cichocki (62' Wojtysiak; 83' Aftyka), Karbownik (90' Waniek), Bajdur (79' Zjawiński) - Rosołek.

Kaczkan Huragan: Lawrenc - Paliwoda, Maciążek, Biedrzycki (75' Tomasz), Mroczkowski - Bogdański, Michałowski (46' Grzybowski), Galik, Kruczkowski - Bartkowski (67' Śledź), Augusto.

Żółte kartki: Aftyka, Karbownik - Grzybowski.