'

.

Dziś jest 03 lipca 2025 Osób online: 2

Mecze

LKS Wel Lidzbark Welski - MKS Huragan Morąg 1:6 14.06.2025 17:00
  • Pingot 55'
  • Szymanowski 2' 20'(k)
  • Dec M. 8' 28'
  • Zaleski 66'
  • Freigin 88'

Tabela ligowa

Ostatnio dodane komentarze

Losowa fotografia

Statystyki strony

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 225
· Najnowszy użytkownik: skayway

· Odwiedzin dzisiaj: 340
· Odwiedzin wczoraj: 1163
· Odwiedzin ogólnie: 22096182
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Dziś gramy w Błoniach

19 września 2020; 08:44 - administrator Komentarzy: 0

Dziś gramy w BłoniachW ciepłe popołudnie Kaczkan Huragan Morąg zagra swój kolejny mecz w ramach siódmej kolejki III ligi. Rywalem morąskiej drużyny będzie rewelacyjnie spisujący się beniaminek Błonianka Błonie.

Przed nami kolejny mecz z gatunku "bardzo trudne". Kaczkan Huragan jedzie do Błonianki Błonie, beniaminka rozgrywek. Będzie to bardzo ciężkie spotkanie, bo jak sami widzimy, mistrzowie czwartej ligi z meczu na mecz rozkręcają się. Błonianka już w pierwszym meczu na swoim stadionie pokonując 3:2 Ursus Warszawa, pokazała, że nie chce być w trzeciej lidze epizodycznie i nie ma zamiaru pełnić roli dostarczyciela punktów.
Zespół Błonianki ma kilka bardzo mocnych punktów. To doświadczona i bardzo zgrana drużyna. Jak to często bywa w przypadku beniaminków na początku rozgrywek, idzie jeszcze siłą rozpędu i euforii z poprzedniego sezonu.

Błonianka po sześciu kolejkach zajmuje 8 miejsce z 10-ma punktami(3-zwycięstwa, 1-remis, 2-porażki) i jak na beniaminka radzi sobie bardzo dobrze.
W naszym zespole panują kiepskie nastroje, po trzech z rzędu przegranych nasz zespół zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 4 punktami, wyprzedzając jedynie KS Wasilków, który w tym sezonie nie złapał ani jednego punktu. Do Błoni nasz zespół wybiera się w pełnym składzie, pocieszające jest to że do składu wrócili po kontuzji Rafał Maćkowski i Daniel Michałowski.
Początek spotkania godz.16:00

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Logowanie

Witaj Gościu Zaloguj/Rejestracja
Zamknij
Logowanie
Nazwa użytkownika
Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Tutaj kliknij, żeby się zarejestrować.
Zapomniałeś hasła?
Żeby otrzymać nowe, tutaj kliknij.

Kalendarz

Lipiec 2025

Pon Wto Śr Czw Pia Sob Nie
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31


Szybkie wyniki

Sponsorzy klubu

ALPINAWD-TECHUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANEPIKSELGMINA MORĄG WSPIERA SPORThotel tailorKACZKANAGROMECHWoda EVAMIRBRUK
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2025 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.