GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 4663
· Odwiedzin ogólnie: 12906280

Kolejny remis

15 listopada 2020; 13:47 - administrator Komentarzy: 0

Kolejny remisW meczu 16 kolejki III ligi Kaczkan Huragan Morąg zremisował z wyżej notowanym Zniczem Biała Piska 1:1(1:0). Bramkę dla naszego zespołu strzelił w 41 minucie Paweł Galik, wyrównał w 59 minucie Mateusz Furman.

Kaczkan Huragan Morąg po raz ostatni w tej rundzie wystąpił na własny stadionie i nie zdobył na własnym obiekcie kompletu punktów, a mógł to zrobić właśnie w meczu ze Zniczem. Nasz zespół bardzo dobrze "wszedł" w mecz, częściej utrzymywał się przy piłce i miał sporo sytuacji do strzelenia bramki. Aktywny w tym spotkaniu Rafał Maćkowski kilkakrotnie próbował zaskoczyć Radzikowskiego, ale golkiper gości nie dał się zaskoczyć. Nieustępliwy Piotr Karłowicz również próbował swoich sił, ale niestety strzały naszego napastnika mijały bramkę gości.
W 41 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Paweł Galik, który "ograł" kilku zawodników i pięknym strzałem w samo "okienko" dał prowadzenie naszej drużynie.
Początek drugiej połowy to zmasowane ataki Znicza, a chaotyczną grę naszego zespołu. Na zmianę wyniku nie trzeba było długo czekać, w 59 minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu podbramkowym piłka trafia do Mateusza Furmana, który usadowił się w okolicach rogu szesnastego metra, uderzył w krótki róg bramki, a zaskoczony Kacper Leszczyński mógł tylko wyjąć piłkę z siatki.
W dalszej części spotkania swoich szans nie wykorzystał Mariusz Bucio, Rafał Maćkowski, Orlande.
Był to kolejny mecz na własnym stadionie, na którym jest niemoc strzelecka. Przed nami dwa wyjazdy do Warszawy, pierwszy z Legią II, gdzie mecz odbędzie się w Legia Training Center, to nowoczesny ośrodek treningowy, oraz Polonią.