GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 6005
· Odwiedzin ogólnie: 12920273

Porażka z silnym Stomilem

16 stycznia 2021; 12:13 - Andrzej Sekita Komentarzy: 0

Porażka z silnym Stomilem Kaczkan Huragan w swoim pierwszym sparingu rozegranym w iście zimowych warunkach przegrał z I ligowym Stomilem 2:6.

Na szczęście udało się rozegrać mecz kontrolny , pomimo tego że w nocy temperatura spadła do minus 16 stopni. Natomiast w sobotnie południe zaczął padać mocny śnieg.

Stomil wystawił mocny skład z wieloma zawodnikami z pierwszoligowymi minutami na boisku.

Po pierwszej połowie widniał wynik 1:0 dla Olsztyna. Skromne prowadzenie Stomilowi dał  Dawid Gruchała-Węsierski , napastnik, który testowany jest z Bałtyku Koszalin.

Druga połowa była obfita w gole. Już na początku tej części gry , bo już w 46 minucie na 2:0 podwyższa Damian Sierant. W 49 na 3: 0 po dobrej j akcji indywidualnej Koki Hinokio prowadzenie podwyższa Hubert Szramka, młody napastnik Stomilu.

W 60 minucie wspomniany Szramka sprokurował rzut karny, który pewnie wykorzystał Rafał Lisiecki i jest 3:1.
Stomil przycisnął i strzelił jeszcze trzy gole . W 63 minucie Jakub Tecław wykorzystuje dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego , W 66 minucie Stomil podwyższa na 5: 1. Natomiast w 75 minucie powracający do Stomilu z wypożyczenia Ze Błękitnych Stargard Szczeciński Jakub Mosakowski z blisko 30 metrów pokonuje naszego bramkarza. Kaczkan Huragan w 90 minucie odpowiada jeszcze bramkę i mecz kończy się wynikiem 6: 2.

Stomil : Piotr Skiba (. Jakub Kanclerz) -  Janusz Bucholc, Rafał Remisz,  Damian Byrtek, Jurich Carolina,Kirils Iļjins - Wojciech Łuczak,  Maciej Spychała,  Krystian Ogrodowski, Sam van Huffel - zawodnik testowany
Jakub Kanclerz( Viacelavs Kudrjavcevs) -  Damian Sierant, , . Jakub Tecław  . Wiktor Biedrzycki,  Jakub Mosakowski,  Mateusz Jońca- . Koki Hinokio, . Jonatan Straus, Hubert Świder,  Hubert Szramka - . zawodnik testowany.