MKS Huragan Morąg - KS Polonia Pasłęk 2:2 04.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 23743
· Odwiedzin ogólnie: 13168123

Przegrywamy z Olimpią Zambrów

27 marca 2021; 18:44 - administrator Komentarzy: 0

Przegrywamy z Olimpią ZambrówW meczu 21 kolejki 3 ligi Kaczkan Huragan Morąg przegrał z Olimpią Zambrów 2:3(1:1) Bramki dla naszej drużyny strzelił Youri Roseboom w 17 ' i 59', a dla gości w 10 minucie Paweł Łydkowski oraz Kamil Zalewski w 54 (k) i 77 minucie.

Meczem z Olimpią Zambrów zakończyliśmy rundę zasadniczą i patrząc na tabelę to jest nieciekawie.
Mecz rozpoczął się od szybkich akcji obu zespołów, rajdy Rosebooma czy Maćkowskiego wprowadzały chaos w szeregach obrony Olimpii., ale to zambrowiacy w 10 minucie wyszli na prowadzenie. Wrzutka piłki w pole karne i Paweł Łydkowski strzałem głową daje prowadzenie Olimpii. Na wyrównanie długo nie musieliśmy czekać, dobrze dysponowany w tym meczu Youri Roseboom dostał prostopadłe podanie i pięknym strzałem pokonał golkipera gości. Wynikiem remisowym zakończyła się pierwsza połowa, która ze względu na dużą ilość akcji podbramkowych mogła się podobać.
W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się poza aurą, bo zaczął padać deszcz i boisko stawało się coraz grząskie. Nie przeszkadzało to zawodnikom, którzy próbowali za wszelką cenę doprowadzić do strzelenia bramki. W 54 minucie sędzia dyktuje problematyczny rzut karny przeciwko naszej drużynie( jak się później okazało zawodnik Olimpii przyznał się że faulu nie było) i Kamil Zalewski zamienia go na bramkę. Odzew Huraganu był natychmiastowy, kopia poprzedniej bramki i Youri Roseboom ponownie doprowadza do remisu.
W 77 minucie meczu goście egzekwowali rzut wolny w okolicy 25 metra. Na strzał bezpośredni zdecydował się zawodnik Olimpii, strzał był bardzo silny, Yauhen Hremza próbował łapać piłkę lecz ta odbiła mu się od klatki piersiowej i spadła pod nogi Kamila Zalewskiego który podwyższa wynik spotkania na 2:3. W końcówce meczu Youri Roseboom miał jeszcze 100% sytuację, ale bramkarz gości tym razem wybronił strzał naszego zawodnika.
Przegrywamy kolejny mecz i sprawa utrzymania w 3 lidze bardzo się oddala.