MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 3788
· Odwiedzin ogólnie: 13233179

Tylko remis z KS Kutno

21 kwietnia 2021; 19:06 - administrator Komentarzy: 0

Tylko remis z KS KutnoW meczu 25 kolejki 3 ligi-grupa spadkowa kaczkan Huragan Morąg tylko zremisował z KS Kutno 1:1(1:0). Bramkę dla naszego zespołu strzelił w 5 minucie Youri Roseboom, wyrównał w 80 minucie Adrian Kralkowski.
W dwumeczu z KS Kutno lepsi okazali się kutnianie, na jesieni w meczu wyjazdowym, jeszcze do 90 minuty Kaczkan Huragan Morąg remisował 1:1, by w doliczonym czasie otrzymać cios i wyjechać z Kutna z bagażem dwóch bramek. Podobnie było w środowym meczu gdzie Huragan prowadził można powiedzieć przez cały mecz, a zaprzepaścił swoją wygraną w 80 minucie meczu.
Od początku meczu w bramce morążan stanął młodziutki Paweł Rybski, który bardzo dobrze "wszedł w mecz". Morążanie już na samym początku, kilkoma szybkimi atakami pokazali, że to oni dyktują warunki w tym dniu. W 5 minucie idealne prostopadłe podanie kapitana naszej drużyny Pawła Galika do wychodzącego Youriego Rosembooma i prowadzimy 1:0. Tak szybko strzelona bramka dodał skrzydeł naszemu zespołowi, i huragan coraz śmielej przebywał na przedpolu gości. Próbował swych sił Rafał Maćkowki, którego futbolówka minimalnie mijała bramkę Patryka Wolańskiego. W 32 minucie Paweł Galik zdecydował się na strzał, lecz piłka uderzyła w słupek. Tak zakończyła się pierwsza połowa .
W drugiej odsłonie meczu KS Kutno wyszło na płytę boiska z nastawieniem odrobienia strat, morążanie cofnęli się na swoją połowę i próbowali z kontry zaskoczyć przeciwnika. Kilka naszych kontr pokazało, że strzelenie kolejnej bramki może się udać. Tak nasz zespół grał do 80 minuty gdzie w zamieszaniu podbramkowym Adrian Kralkowski dosłownie wcisnął piłkę do bramki i na 10 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego remisowaliśmy 1:1. W końcówce spotkania Niall Raben pięknie strzelił z rzutu wolnego, ale minimalnie obok słupka.
Sędzia tego spotkania Karol Sokół odgwizdał koniec meczu, a my przed ekranami komputerów mieliśmy wielki niedosyt, bowiem był to jeden z niewielu meczów w których nasz zespół rozegrał niezłe spotkanie i mógł zainkasować 3 punkty.
Następny mecz Kaczkan Huragan rozegra w niedzielę z Błonianką Błonie na własnym stadionie, początek meczu na naszym fanpage godz. 15:00.

ALPINAMRDIAGNOSTICWD-TECHUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANEPIKSELGMINA MORĄG WSPIERA SPORThotel tailorKACZKANAGROMECHWoda EVAMIRBRUK