· Odwiedzin wczoraj: 6068
· Odwiedzin ogólnie: 12964727

Przegrywamy z Lechią

08 maja 2021; 16:19 - administrator Komentarzy: 0

Przegrywamy z LechiąW meczu 28 kolejki 3 ligi grupy spadkowej Kaczkan Huragan Morąg przegrał w wyjazdowym meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki 4:2(2:1). Bramki dla gospodarzy strzelili Artur Amroziński w 33' i 77' i Patryk Jakubczyk w 17' i 64', dla morążan Rafał Maćkowski oraz Youri Roseboom z rzutu karnego.

A tak zrelacjonował mecz trener Andrzej Malesa
Mecz rozpoczął się mocnych ataków gospodarzy, którzy po rzucie karnym (ręka Sean) prowadzą 1:0. Po tej bramce gra się wyrównała i uzyskaliśmy lekką przewagę, którą udokumentował Rafał Maćkowski strzelając piękna bramkę na 1:1.
Ciosem dla nas była druga żółta kartka Neilla w 30 min i za chwilę dostajemy bramkę na 2:1.Gramy w osłabieniu naprawdę równy mecz. Galon sam na sam trafia w bramkarza, Dec bardzo dobrze współpracuje na prawej stronie z Maćkowskim, który był w tym meczu bardzo aktywny.
W drugiej połowie po kilku zmianach gdzie w 46 min Seana zastąpił Balewski, który jeszcze bardziej zabezpieczał naszą grę ofensywna. W 64 min po rzucie wolnym piłka trafia w zawodnika Huraganu w rękę i mamy kolejny karny dla gospodarzy, przegrywamy już 3:1. W 69 akcja Galik-Maćkowski i ten ostatni w sytuacji sam na sam faulowany i po karnym łapiemy kontakt na 3:2. Rzuciliśmy się do śmiałych ataków jednak dwukrotnie w dogodnych sytuacjach był Youri Roseboom niestety strzelał niecelnie.
Minuty uciekały, nasz zespół poszedł na całość i po jednej z kontr dostajemy bramkę na 4:2.
Szkoda, bo zagraliśmy dobry mecz i przy odrobinie szczęścia powinniśmy go przynajmniej zremisować.

Następny mecz gramy na własnym stadionie tj. 15.05 z GKS Wikielec, początek spotkania godz. 17:00