MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 3788
· Odwiedzin ogólnie: 13232921

Kolejna porażka

29 maja 2021; 17:59 - administrator Komentarzy: 0

Kolejna porażkaW kolejnym meczu 3 ligi Kaczkan Huragan Morąg przegrał w wyjazdowym meczu z Concordią Elbląg 4:1(1:1). Bramki dla gospodarzy strzelili Jakub Bojas w 17' i 60'(k), Łukasz Kopka w 62' oraz Szymon Drewek w 68'. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w 42 minucie Kacper Szczudliński
Wynik meczu wcale nie musiał być tak wysoki, Huragan od samego początku zagrał odważnie i już na samym początku spotkania mógł objąć prowadzenie.
W 17 minucie to jednak Concordia wyszła na prowadzenie po celnym trafieniu Jakuba Bojasa. Hremza tak sparował piłkę po strzale napastnika gospodarzy że ta trafiła pod nogi Bojasa a ten nie marnuje okazji i przegrywaliśmy 1:0. Po stracie bramki obraz gry nie zmienił się, nadal próbowaliśmy swoich sił na przedpolu Concordii, dwukrotnie Kochalski nie trafił głową do siatki, próbował również Stankiewicz, ale piłka mijała światło bramki. W 42 minucie w zamieszaniu podbramkowym Kacper Szczudliński doprowadza do wyrównania i na przerwę schodzimy zadowoleni.
Po zmianie stron gospodarze ruszyli do śmielszych ataków i w 60 min po faulu na Jakubie Bojasie sędzia tego spotkania dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia sam poszkodowany. Po tej bramce z naszego zespołu jakby zeszło powietrze, bo w ciągu następnych 10 minut dostaliśmy kolejne dwie bramki, w międzyczasie za drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną z boisku musiał zejść Jakub Stankiewicz i już przez ok 15 minut graliśmy w dziesiątkę. Gospodarze mieli jeszcze jedną szansę na strzelenie bramki z rzutu karnego ale Hremza obronił strzał zawodnika Concordii.
Następny mecz nasz zespół rozegra również na wyjeździe, mecz odbędzie się w piątek 4.06. a przeciwnikiem będzie Ursus Warszawa.