· Odwiedzin wczoraj: 5115
· Odwiedzin ogólnie: 12509783

Przegrywamy z Ursusem

04 czerwca 2021; 19:06 - administrator Komentarzy: 0

Przegrywamy z UrsusemW meczu 33 kolejki 3 ligi grupy spadkowej Kaczkan Huragan Morąg przegrał w Warszawie z Ursusem 3:0. Bramki dla gospodarzy strzelili Paweł Tarnowski w 30 min, Patryk Jurczyński w 67 min oraz Sebastian Szerszeń w 90'+3'.
Na mecz z Ursusem Warszawa Kaczkan Huragan pojechał bez pauzującego za kartki Jakuba Stankiewicza. Spotkanie rozpoczęło się od składnych akcji gospodarzy i widać było w nich duże zaangażowanie całego zespołu. Huragan od samego początku starał się grać z tzw. kontry, przyjmował gospodarzy na swojej połowie i w miarę okazji jak mógł to kontrował. W 25 minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Mateusz Bucio, minął dwóch obrońców oraz bramkarza i mając pustą bramkę w ostateczności trafił w obrońcę i piłka wyszła na rzut rożny. W 30 minucie po dośrodkowaniu Filipa Dziełaka Paweł Tarnowski umieszcza piłkę głową w siatce Huraganu. Nasi zawodnicy próbowali doprowadzić do wyrównania, Kacper Szczudliński strzałem głową nie trafia w bramkę, Sebastian Kwaczreliszwili z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką. Wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa
W drugiej części meczu obraz gry wiele się nie zmienił, drużyną dominującą byli gospodarze, którzy ze zdwojoną siłą próbowali podwyższyć wynik spotkania, ale Huragan również próbował doprowadzić do wyrównania, próbował Kacper Sendlewski, który strzałem z dystansu rozruszał Pawła Szajewskiego, za chwilę Mateusz Bucio. Niestety w 67 minucie Patryk Jurczyński podwyższa wynik meczu na 2:0. Trener naszego zespołu dokonał kilku zmian ale obraz gry nie zmienił się. Gdy wszyscy czekali na końcowy gwizdek arbitra tego spotkania w doliczonym czasie gry Sebastian Szerszeń ustala wynik meczu na 3:0.
Kolejny mecz ligowy morążanie zagrają na wyjeździe z Olimpią Zambrów 12.06 o godz.17:00