MKS Huragan Morąg - KS Polonia Pasłęk 2:2 04.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 132929
· Odwiedzin ogólnie: 13177279

Przegrywamy w pierwszym sparingu

11 lipca 2021; 18:17 - administrator Komentarzy: 0

Przegrywamy w pierwszym sparinguW pierwszym meczu kontrolnym MKS Huragan Morąg przegrał w meczu wyjazdowym z Pisą Barczewo 3:1.Bramkę dla naszego zespołu strzelił Mariusz Dec, dla gospodarzy strzelili Adam Kapusta i Kamil Zawalich 2
Dzisiejszy mecz kontrolny pomiędzy Huraganem a Pisą Barczewo był kolejnym etapem budowania drużyny, poligon doświadczalny na którym testowaliśmy nowych zawodników pod katem przydatności do zespołu, szukaliśmy nowych ustawień taktycznych oraz daliśmy szansę pokazać się naszym juniorom. Spotkanie
stało na słabym poziomie charakteryzowało się bardzo dużą ilością niewymuszonych błędów indywidualnych, sporo chaosu w konstruowaniu akcji z jednej i drugiej drużyny. Pierwsza połowa dość wyrównana gdzie każda z drużyn miała swoje sytuacje na strzelenie bramek. W drugiej połowie po kolejnej zmianie ustawienia
w 55 min po ładnej akcji Mariusz Dec strzela bramkę dla Huraganu.
Następnie około 70 min duży błąd w wyprowadzaniu akcji naszego młodego obrońcy
i gospodarze strzelają z najbliższej odległości bramkę wyrównującą. W 85 min strzał z dystansu zaskakuje naszego bramkarza natomiast 90 min to kolejny błąd indywidualny naszego zawodnika gdzie po stracie piłki w niegroźnej sytuacji gospodarze podwyższają wynik na 3:1.
MKS Huragan Morąg:zawodnik testowany(60min Zalewski),Stankiewicz, zawodnik testowany, Tumiel, zawodnik testowany (46min Groszkowski), zawodnik testowany, Dec(80min Michalski), Galik, Kochalski, zawodnik testowany, zawodnik testowany(70min Zmiarowski).