· Odwiedzin wczoraj: 6068
· Odwiedzin ogólnie: 12967077

Ostre strzelanie i pewna wygrana Huraganu

11 września 2021; 16:55 - administrator Komentarzy: 0

Ostre strzelanie i pewna wygrana HuraganuW meczu 6 kolejki forBET IV Ligi MKS Huragan Morąg pewnie pokonał Błękitnych Orneta 6:0(1:0). Bramki dla naszego zespołu strzelali Paweł Galik w 45' i 68', Adam Malinowski w 53', Adrian Podgórski w 64' i 81' oraz Przemysław Ziemianowicz w 87'.
Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa Huraganu, wprawdzie pierwsze 15 minut meczu było wyrównane, później jednak już tylko morążanie dominowali na boisku, chociaż do 45 minuty wynik spotkania utrzymywał się 0:0.
W 45 min Paweł Galik silnym strzałem z ok 16 metrów pokonuje Chełmińskiego i na przerwę MKS Huragan Morąg schodzi z jednobramkową przewagą.
Druga połowa to dominacja morążan na całym boisku, w 53 min w zamieszaniu podbramkowym do piłki dochodzi Adam Malinowski i podwyższa wynik na 2:0. Po niespełna 10 minutach morążanie prowadzili już 3:0 po ładnym strzale Adriana Podgórskiego. Gra zespołu Huraganu układała się tak fantastycznie że po 64 minutach gospodarze prowadzili już czterema bramkami, a na listę strzelców po raz kolejny wpisał się nasz kapitan Paweł Galik. Rozochoceni takim obrotem sprawy morążanie rzucili się jeszcze do śmielszych ataków i 84 minucie Adrian Podgórski podwyższa na 5:0. Na tym gospodarze nie poprzestali, bowiem w 87 minucie w zamieszaniu podbramkowym Przemysław Ziemianowicz ustala wynik meczu na 6:0.