MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 5388
· Odwiedzin ogólnie: 13218517

Pewna wygrana w Ełku

30 października 2021; 16:19 - administrator Komentarzy: 0

Pewna wygrana w EłkuW meczu 13 kolejki forBET IV Ligi MKS Huragan Morąg pewnie pokonał Ełcki Mazur 1:7(0:0).
Bramki dla naszego zespołu strzelali Piotr Zaleski w 19' i 58', Adrian Podgórski w 26'i 36', Adrian Wasiak w 46' i 85' oraz Patryk Burzyński w 42', dla gospodarzy w 79 minucie honorową bramkę strzelił Rafał Sosnowski.
Na mecz do Ełku MKS Huragan wybrał się bez kilku podstawowych zawodników, zabrakło Mateusza Lawrenca, Dariusza Boczko(obaj obowiązki w pracy)oraz narzekający na uraz nogi w ostatnim meczu Michał Ressel, ale za to już z Pawłem Galikiem w środku pola.
Morążanie od samego początku nadawali ton wszystkim akcjom i kontrolowali przebieg całego meczu, nie dopuszczając gospodarzy do oddania choćby jednego strzału. Wynik otworzył Piotr Zaleski w 19 min po dokładnym podaniu Adriana Wasiaka. W 26 min po faulu na Pawle Galiku sędzia dyktuje "11", którą na bramkę zamienia Adrian Podgórski i prowadzimy już 0:2. Po niespełna 10 minutach Adrian Podgórski w zamieszaniu podbramkowym podwyższa na 0:3. Widać było, że gospodarzom w tym momencie ode chciało się grać. W 42 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Patryk Burzyński strzałem z głowy podwyższa wynik i na przerwę schodzimy z czterobramkową przewagą.
Po zmianie stron obraz obraz gry nie mógł się dla nas lepiej ułożyć, bo już w 46 minucie Adrian Wasiak po braku zdecydowania ełckich obrońców podwyższa na 0:5. W 58 minucie po składnej akcji naszego zespołu do piłki dochodzi Piotr Zaleski i z rogu 16 metra pięknym strzałem w samo "okienko" podwyższa na 0:6. W 79 minucie meczu, chwila rozluźnienia w naszym zespole, w zamieszaniu podbramkowym honorową bramkę zdobywa Rafał Sosnowski, który jeszcze parę minut wcześnie bronił bramki ełczan i mamy 1:6.
W odstępie 10 minut swoje szanse na zdobycie bramki dwukrotnie miał Anton Kolosov, swojej szansy nie wykorzystał Paweł Galik, którego strzał pięknie obronił bramkarz gospodarzy oraz Adrian Podgórski.
W 85 minucie silny strzał Pawła Galika broni młody golkiper gospodarzy, ale na dobitkę Adriana Wasiaka bramkarz Mazura nie mógł już nic poradzić i prowadziliśmy 1:7.
Był to bardzo dobry występ naszego zespołu, widać było pełne zaangażowanie całej drużyny i zdobywamy pewne 3 punkty.