MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 5388
· Odwiedzin ogólnie: 13224656

Cenna wygrana z Błękitnymi

06 listopada 2021; 17:17 - Andrzej Sekita Komentarzy: 0

Cenna wygrana z BłękitnymiHuragan odniósł bardzo cenne zwycięstwo z Błękitnymi Pasym.

Początek meczu okazał się korzystny dla gospodarzy , bowiem już w 5 minucie objęli prowadzenie po golu zdobytym przez Szymona Nakielskiego. Huragan starał się za wszelka cenę zdobyć wyrównanie i udało się to w 39 minucie. Ostre, dokładne dośrodkowanie w pole karne i Wiktor Matracki strzela na 1:1.
Niestety w 45 minucie rzut wolny dla gospodarzy i Patryk Malanowski wyprowadza ponownie Błękitnych na prowadzenie.

W drugiej odsłonie bramki strzelił już tylko Huragan. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony mamy remis 2:2.Gola wyrównującego strzela Przemysław Ziemianowicz. Ambitna gra naszego zespołu daje bramki w 83 – Patryk Burzyński oraz 90 minucie – Adrian Wasiak . Wygrywamy ostatecznie 4:2.

Huragan: Lawrenc – Burzyński , Ziemianowicz, Stankiewicz , Kiełtyka, Wasiak, Kochalski ( 70 Boczko ) , Galik, Zaleski, Matracki ( 60 Kołosov ), , Podgórski.

Błekitni: Brzozowski - Mikulak, Nosowicz, Świercz, Nakielski -. Jagiełło, Sachajczuk, Sokołowski -. Kępka, Malanowski, . Chrzanowski