MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 9149
· Odwiedzin ogólnie: 13248612

Remis z Motorem Lubawa

19 marca 2022; 17:09 - administrator Komentarzy: 0

Remis z Motorem LubawaW inauguracyjnym wiosennym meczu forBET IV ligi MKS Huragan Morąg zremisował w Lubawie z Motorem 1:1(0:0). Bramkę dla naszego zespołu strzelił w 52 minucie Adrian Podgórski, a wyrównał w 88 minucie Krzysztof Dąbkowski.

Poprosiliśmy trenera Andrzeja Malesę o krótki komentarz.....

Był to bardzo ciężki mecz pod względem fizycznym i na taki mecz byliśmy przygotowani. Zdawaliśmy sobie sprawę co będzie nas czekało w Lubawie. W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, kreowaniu gry, lecz brakowało nam skuteczności zwłaszcza po akcjach Karola Stysia (poprzeczka) oraz Piotra Zaleskiego, który spowodował, że pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem . Mocnym akcentem rozpoczęliśmy drugą połowę poprzez uderzenie Podgórskiego w krótki róg bramki, co wyprowadziło nas na prowadzenie. Końcówka spotkania to postawienie wszystkiego na jedną kartę przez zawodników Motoru, po jednym ze stałych fragmentów gry, brak koncentracji i tracimy bramkę w 88 min. Remis ten niestety traktujemy w kategorii porażki, gdzie po ogromnym wysiłku tracimy w końcówce meczu bramkę i dopisujemy sobie tylko jeden punkt.
Drugi aspekt, to zasłabniecie w przerwie naszego kapitana, który został przetransportowany do szpitala celem wykonania niezbędnych badań. Kolejny tydzień spędzimy na przygotowaniach do następnego meczu, tym razem naszym przeciwnikiem będzie Pisa Barczewo i oczekujemy dobrego spotkania w naszym wykonaniu.
Skład MKS Huragan: Lawrenc,Kiełtyka,Kochalski,Ziemianowicz,Stankiewicz, Wasiak (80 Malinowski),Musiński,Galik (46 Ressel), Zaleski (75 min Kordykiewicz) Podgórski (75 Kołosov),Styś.

ALPINAMRDIAGNOSTICWD-TECHUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANEPIKSELGMINA MORĄG WSPIERA SPORThotel tailorKACZKANAGROMECHWoda EVAMIRBRUK