MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 9149
· Odwiedzin ogólnie: 13246191

Huragan zainkasował ważne punkty

26 marca 2022; 17:05 - Andrzej Sekita Komentarzy: 0

Huragan zainkasował ważne punktyHuragan Morąg udanie zainaugurował wiosenne rozgrywki w forBet IV lidze na własnym boisku. Pokonał bowiem Pisę Barczewo 3:1.

Choć początek meczu nie możemy uznać za udany bo to goście objęli prowadzenie. Po bardzo dobrze rozegranym, szybkim ataku zdobyli oni prowadzenie. Strzelcem gola był Marek Paprocki. Huragan nie zrażony takim przebiegiem spotkania próbował mocniej przycisnąć przeciwnika. Można powiedzieć że gra się nie kleiła za bardzo. Jednak zawodnicy gospodarzy zadali dwa mocne ciosy Pisie. Najpierw w 25 minucie Karol Styś doprowadził do wyrównania . Gospodarze w dalszym ciągu mieli optyczna przewagę. Rywale starali się ograniczać do obrony i próbować wyprowadzać groźne kontrataki. Starania Huraganu zaowocowały drugą bramką , która strzelił Adrian Podgórski w 44 minucie.
Schodząc do szatni mieliśmy więc korzystny wynik. W drugiej części spotkania dość licznie zgromadzona publiczność, pomimo wczesnej pory rozgrywania meczu, oglądała w dalszym ciągu optyczna przewagę Huraganu. Goście nie stworzyli sobie żadnej tak zwanej 100 % sytuacji. Huragan zdobył trzecią bramkę w 85 minucie , której autorem był Mariusz Dec. Wtedy jasnym stał się fakt że gospodarze zainkasują ważne trzy punkty.
Huragan : Zalewski – Ziemianowicz, Stankiewicz, Kochalski, Kiełtyka , Musiński, Wasiak, Ressel ( 90 Korydkiewicz ), Zaleski ( 67 Dec ), Styś ( 80 Kołosov. )- Podgórski .