· Odwiedzin wczoraj: 9149
· Odwiedzin ogólnie: 13254502

Wygrywamy w Ornecie

16 kwietnia 2022; 19:26 - administrator Komentarzy: 0

Wygrywamy w OrnecieW meczu 21 kolejki forBET IV ligi MKS Huragan Morąg pokonał w Błękitnych Orneta 0:4. Bramki dla naszego zespołu strzelili Adrian Podgórski 7' 79' 88' oraz Paweł Galik w 82 minucie.
Na mecz do Ornety morążanie wybrali się ze wzmocnionym składem, bowiem do zespołu wraca już kontuzjowany Patryk Burzyński oraz po przebytej chorobie kapitan morąskiego zespołu Paweł Galik. Co do pierwszego zawodnika trener Andrzej Malesa wstrzymał się z usług tego piłkarza, tak Paweł Galik zaczął mecz od pierwszego gwizdka sędziego i już w 7 minucie zawodnik ten został faulowany w polu karnym i arbiter tego spotkania dyktuję "11" którą na bramkę zamienia Adrian Podgórski.
W dalszej części meczu morążanie próbowani podwyższyć wynik, ale obrońcy błękitnych skrupulatnie rozbijali ataki morążan i tak zakończyła się pierwsza połowa meczu.
Druga połowa meczu to heroiczny napór gospodarzy na bramkę huraganu. Morążanie w nie potrafili wyprowadzić piłki z własnej połowy. Rzadkie wypady pod pole karne naszego zespołu kończyły się niepowodzeniem morążan, próby strzałów Michała Ressela, Adriana Wasiaka czy Piotra Zaleskiego kończyły się na interwencjach bramkarza gospodarzy Artura Jurgielewicza.
W 79 min po ładnej akcji huraganu i wyśmienitej asyście Adriana Wasiaka MKS Huragan Morąg wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. Po upływie trzech minut morążanie prowadzili już różnicą 3 bramek bowiem w 82 min na listę strzelców wpisuje się Paweł Galik. W 88 minucie po składnej akcji naszego zespołu Adrian Podgórski ustala wynik spotkania na 0:4 i MKS Huragan Morąg wygrywa to spotkanie inkasując 3 punkty.