· Odwiedzin wczoraj: 5115
· Odwiedzin ogólnie: 12508378

Huragan rozbił Granicę

21 maja 2022; 19:59 - Andrzej Sekita Komentarzy: 0

Huragan rozbił GranicęHuragan bardzo wysoko na własnym boisku pokonał Granicę Kętrzyn. Wynik 5:0 to zasłużone zwycięstwo gospodarzy.

Huragan przez całe spotkanie był stroną dominującą. Od samego początku meczu narzucił swój styl gry. Dość powiedzieć że przez pierwsze 15 minut morążanie wykonywali aż 6 rzutów rożnych. Cofnięta Granica przeciwstawiała się Huraganowi przez pierwsze 20 minut, kiedy to bardzo dobrze w polu karnym zachował się Anton Kolosov i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Huragan w tym meczu grał naprawdę dobrze i młody zespół z Kętrzyna nie nawiązał równorzędnej walki w tym meczu. Już 9 minut potem Adrian Podgórski podwyższył wynik na 2:0. Huragan nie zwalniał tempa , cały czas zagrażał bramce Granicy. Już w 36 minucie było 3:0. Ponownie na listę strzelców wpisał się A. Kolosov.
Goście próbowali się odgryźć atakami lecz dziś obrona Huraganu nie dała się zaskoczyć. Druga połowa zaczęła się od trochę śmielszych ataków gości , jednak podobnie jak w pierwszej części kętrzynianie razili nieporadnością. Natomiast w 62 minucie piękną bramkę strzałem z głowy zdobył Paweł Galik. Goście byli bliscy zdobycia goli dwa razy. W 64 minucie strzał obok lewego słupka morąskiej bramki mija cel. Natomiast po błędzie w wyprowadzania piłki w 77 minucie sam na sam z Mateuszem Lawrencem stanął napastnik Granicy i ten pojedynek przegrał. M. Lawrenc w bardzo dobrym stylu, nogami obronił strzał.
Rzut rożny w 90 minucie na bramkę zamienił Michał Kiełtyka i Huragan rozbił granicę 5:0.

Huragan: Lawrenc- Burzyński, Kiełtyka, Malinowski, Boczko ( 57 Ressel), Musiński, Dec, Wasiak, Galik, Kolosov ( 70 Styś ), Podgórski ( 70 Koć ).

Granica: Papliński- Sokołowski, Baran, Książek, Policha, Zawalich, Majewski, Turczyn, Wójcik, Kotarba, Strzelec.

Żółte kartki: Musiński, Kolosov, Podgórski ( Huragan ), Kotarba ( Granica ).