MKS Huragan Morąg - LKS Płomień Turznica 2:1 20.04.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 4369
· Odwiedzin ogólnie: 12955363

Przegrywamy z Olimpią II Elbląg

19 marca 2023; 22:59 - administrator Komentarzy: 0

Przegrywamy z Olimpią II ElblągW meczu 17 kolejki forBET IV Ligi MKS Huragan Morąg przegrał w Elblągu z Olimpią II 5:1(2:1). Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w 13 min. Piotr Zaleski.
Niestety, ale nie udał się wyjazd do Elbląga morąskiej drużynie, liczyliśmy po cichu, że jednak Huragan powalczy z miejscową Olimpią, która w tym meczu była wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu. Pierwsza połowa pokazała, że jednak jest szansa na zwycięstwo, po obronionym rzucie karnym przez Jurgielewicza morążanie ruszyli z takim piłkarski "zębem", i już w 13 min. Piotr Zaleski wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. Huragan starał się grać tzw. "swoje" i to mu wychodziło do 36 min. gdzie po będzie naszych obrońców Dominik Kozera doprowadza do wyrównania. W 40 min. Bartłomiej Gorzycki strzela bramkę z tzw. "stadionów świata" i tak kończy się pierwsza połowa.
W drugiej odsłonie byliśmy niemal pewni, że Huragan podkręci tępo, lecz akcje naszego zespołu były szarpane i brakowało po prostu strzałów na bramkę. Czego brakował w naszym zespole, to nie zabrakło tego w drużynie Olimpii. W 57 min. w zamieszaniu podbramkowym Marcin Rajch podwyższa wynik spotkania. Minęło nie całe 20 minut, a Olimpia prowadziła już 4:1 za sprawą Dominika Kozery, który w tym meczu by nie do zatrzymania. W tej części gry widać było załamanie wśród zawodników Huraganu, którzy bez wiary na zmianę wyniku czekali tylko na zakończenie tego meczu. W 90 min. Wojciech Stróżewski ustalił wynik meczu na 5:1
Już za tydzień na własnym stadionie morążanie podejmą Mamry Giżycko, początek spotkania godz.15:00

ALPINAMRDIAGNOSTICWD-TECHUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANEPIKSELGMINA MORĄG WSPIERA SPORThotel tailorKACZKANAGROMECHWoda EVAMIRBRUK