MKS Huragan Morąg - KS Polonia Pasłęk 2:2 04.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 132929
· Odwiedzin ogólnie: 13177692

Filipek show, Kaczkan Huragan rozgromił Warmiaka

16 października 2013; 18:29 - tkuc32 Komentarzy: 2

Filipek show, Kaczkan Huragan rozgromił WarmiakaW meczu 1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski Kaczkan Huragan Morąg rozgromił w meczu wyjazdowym Warmiaka Łukta 8:1 (0:0) i awansował do kolejnej rundy rozgrywek, w której spotka się z Sokołem Ostróda.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Krzysztof Filipek - sześć (54' 72' 83' 84' 85' 86') oraz Daniel Chiliński (74') i Konrad Kierstan (76'). Bramkę dla gospodarzy zdobył Damian Kuształa (52').

Gdyby nie indolencja strzelecka naszych napastników, zwłaszcza w pierwszych 45. minutach, wynik spotkania mógłby być znacznie wyższy. Trzeba jednak szczerze przyznać, że drużyna Warmiaka zagrała w bardzo osłabionym składzie. Czwartoligowiec miał poważne problemy ze skompletowaniem jedenastki, do tego stopnia, że etatowy bramkarz Rafał Miara musiał zagrać jako pomocnik. Ambitnie grający gospodarze zdołali nawet objąć prowadzenie w 52. minucie ale nasza drużyna miała w swoich szeregach niezwykle skutecznego Krzysztofa Filipka. Napastnik Huraganu mimo, że pojawił się na boisku w 2. połowie, aż sześciokrotnie pokonał bramkarza Warmiaka.

Kaczkan Huragan Morąg: Marszałek - G. Naczas, Nawrocki, A. Naczas, Rytelewski - Boczko, Kierstan, P. Galik, Stefanowicz - Czorniej (46' Chiliński), Żórański (46' Filipek).