MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 3740
· Odwiedzin ogólnie: 13244821

Przegrywamy w Grajewie

15 marca 2014; 17:01 - administrator Komentarzy: 4

Przegrywamy w GrajewieW meczu 21 kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Kaczkan Huragan Morąg przegrał w Grajewie z tamtejszą Warmią 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w 76 min. Łukasz Domurat.

Wąska kadra Huraganu kolejny raz przysporzyła sporo problemów naszemu szkoleniowcowi. Tydzień temu trener Żukowski nie mógł skorzystać z usług, pauzującego za kartki Artura Naczasa. Tym razem za czerwoną kartkę musiał pauzować Mateusz Czorniej, jakby mało było problemów, to z powodu urazu stawu skokowego nie mógł zagrać Grzegorz Naczas a Daniel Chiliński narzekający również na uraz stawu skokowego, rozpoczął mecz na ławce rezerwowych.

Mimo problemów kadrowych morążanie mogli a nawet powinni wywieźć zdobycz punktową z Grajewa. Nie wiadomo jakby się potoczył mecz gdyby warunki pogodowe pozwalały grać w piłkę a niestety w wielu przypadkach w Grajewie rządził przypadek na stutek silnego, porywistego wiatru. W pierwszej połowie morążanie grali pod wiatr i stworzyli najlepszą sytuację po strzale Kułakowskiego. W 29. minucie jego silny, zmierzający pod poprzeczkę strzał sparował na rzut rożny doświadczony Krzysztof Gieniusz.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch groźnych sytuacji gospodarzy. W 48. minucie Chyliński dograł w polu karnym do Sypytkowskiego a ten strzelił minimalnie ponad poprzeczką. W 54. minucie po dośrodkowaniu Strzelińskiego minimalnie niecelny strzał głową oddał Kozikowski. Po tych groźnie wyglądających sytuacjach do głosu zaczęli dochodzić morążanie. W przeciągu dwóch minut stworzyliśmy sobie dwie doskonałe sytuacje do strzelenia bramki. W 65. minucie sytuację sam na sam zmarnował Konrad Kierstan a minutę później strzał Marcina Brzuziewskiego wylądował na poprzeczce bramki Warmii.

Gdy wydawało się, że to morążanie są bliscy zdobycia bramki, gospodarze w 76. minucie strzelają zwycięską, jak się później okazało bramkę. Po dośrodkowaniu Strzelińskiego ładnym strzałem popisał się Łukasz Domurat i Bartosz Dzikowski musiał skapitulować. W końcówce spotkania morążanie jeszcze dwukrotnie zagrozili bramce po akcjach rezerwowych, najpierw Daniela Chilińskiego a w doliczonym czasie gry Adriana Podgórskiego ale niestety bez efektu bramkowego.

Kaczkan Huragan Morąg: Bartosz Dzikowski - Marcin Brzuziewski, Artur Naczas, Jakub Lipka, Kacper Nawrocki - Piotr Bogdziewicz, Konrad Kierstan, Paweł Kułakowski, Paweł Galik, Dariusz Gawryś (67' Daniel Chiliński) - Piotr Żórański (78' Adrian Podgórski).