GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 4663
· Odwiedzin ogólnie: 12903410

Łomża znów niezdobyta

12 kwietnia 2014; 18:11 - tkuc32 Komentarzy: 4

Łomża znów niezdobytaKaczkan Huragan Morąg przegrał kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w ramach 25. kolejki rozgrywek III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej morążanie przegrali w Łomży z tamtejszym ŁKS-em 3:1 (3:1). Bramkę dla Huraganu zdobył w 5. minucie Daniel Chiliński.

Morążanie pojechali do Łomży bez dwóch podstawowych zawodników, pauzujących za kartki - Grzegorza Naczasa i Konrada Kierstana. Mimo to, mecz rozpoczął się znakomicie dla naszej drużyny. Już w 5. minucie rzut wolny wykonywał Daniel Chiliński i precyzyjnym strzałem pokonał Łukasza Trochima. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat i trzeba przyznać, że stwarzali sobie sytuacje ale razili nieskutecznością. Nadeszła jednak 34. minuta, z prawej strony dośrodkował Maciej Malinowski a celnym strzałem z woleja popisał się Rafał Maćkowski i gospodarze doprowadzili do wyrównania.

Gospodarze nie spoczęli na laurach i jeszcze przed przerwą dorzucili dwie bramki. W 41. minucie Mateusz Baranowski podał do Daniela Lemańskiego a ten podwyższył rezultat spotkania na 2-1. Dwie minuty później było już 3:1 dla gospodarzy. Tym razem grający trener Robert Speichler podał do Alexa Rodiera, który "położył" naszego bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.

Morążanie od początku drugiej połowy próbowali odrabiać straty i mieli nawet optyczną przewagę ale nie przekładało się to na klarowne sytuacje podbramkowe. Gospodarze mądrze bronili się a po jednej z kontr w 71. minucie strzelec trzeciej bramki Rodier mógł zdobyć kolejną bramkę ale refleksem popisał się Bartosz Dzikowski. Wynik ustalony do przerwy nie zmienił się już do końca spotkania, tak więc morążanie przegrali drugi mecz z rzędu. Wydaje się, że w obecnej sytuacji kadrowej nie można robić z tego powodu jakiejś wielkiej tragedii. Pozycja w tabeli także nie jest jeszcze zagrożona ale za tydzień gramy z Turem Bielsk Podlaski i komplet punktów będzie jak najbardziej potrzebny.

Kaczkan Huragan: Dzikowski – Brzuziewski, A. Naczas, Lipka, Nawrocki – Czorniej (81' Gawryś), P. Galik, Kułakowski, Chiliński, Bogdziewicz – Żórański (46' Podgórski).

ŁKS 1926: Trochim – Marcin Malinowski (88’ Bartliński), Villagomez, Bajor, Ipina – Baranowski, Speichler, Maćkowski (78’ Kraska) Maciej Malinowski (71’ Kacprzyk), Rodier – Lemański.