· Odwiedzin ogólnie: 12940117

Kaczkan Huragan- MKS Mławianka

19 lipca 2014; 12:01 - Andrzej Sekita Komentarzy: 10

Kaczkan Huragan- MKS MławiankaKaczkan Huragan : Marszałek- Naczas, Przybylski, Nawrocki, Sobótka, Kierstan, Galik, Bogdziewicz, Czorniej, Chiliński , Podgórski.

W upalne przedpołudnie pierwsza połowa jest żywym , ciekawym widowiskiem. Goście z Mławy są wymagającym rywalem. Jako pierwsi objęli prowadzenie. Na 1:1 wyrównał A. Podgórski. . Potem rzut karny dla GOŚCI I pewnie wykonana jedenastka. Mława prowadzi 2:1. Wyrównuje na 2:2 skuteczny w sparingach P. Galik. do przerwy jest 2:2.
W 60 minucie jest nadal 2:2. Tempo gry nieco spadło. W Morągu - jak w całym kraju- mamy teraz 30 stopni C, co nie ułatwia zawodnikom gry. W 68 minucie Mławianka po składnej, zespołowej akcji obejmuje prowadzenie . Huragan stara się szybciej rozgrywać piłkę . Mieliśmy kilka sytuacji aby zmienić wynik, ba nawet nie zremisować a wygrać. Tym razem zawiodła skuteczność. Ostatecznie przegrywamy 2:3.
W drugiej połowie na plac gry weszli: Dzikowski, Krajewski, Kadylak, Niedzwiecki, Gębala.
W dzisiejszym meczu zabrakło: Lipki, Rusieckiego, Brzuziewskiego, Gawrysia, Kułakowskiego. Ich nieobecność jest w pełni usprawiedliwiona.

#1 | Kibic_z_daleka dnia lipca 19 2014 12:11:31
Tego, że ze sparingu będzie prawie relacja live - tego się nie spodziewałem.
#2 | okiem_kibica dnia lipca 20 2014 00:57:33
Grali w strasznym upale,wynik mógłbyć różny,Czorniej w samej końcówce nie wykorzystał można powiedzieć dwóch 100% okazji
#3 | tkuc32 dnia lipca 21 2014 09:16:53
Były już zawodnik Huraganu Piotrek Żórański zagrał w sparingu Olimpii Olsztynek (zwycięstwo 5-1 z Warmią Olsztyn) i niewykluczone, że zobaczymy go na boiskach 3 ligi w barwach beniaminka z Olsztynka.
#4 | Kibic_z_daleka dnia lipca 21 2014 12:39:26
Dzięki Kuchar za info. Swoją drogą to trochę dziwię się Czesiowi, że pozbył się Żórańskiego. Wychodzi na to, że napastników ci u nas dostatek. A chyba tak nie jest. Jeśli możesz to napisz mi Kuchar, kto w Huraganie, na tę chwilę, jest napastmikiem. Bo ja prawdziwego napadziora nie widzę żadnego...
#5 | tkuc32 dnia lipca 21 2014 13:21:41
Z obecnych zawodników nominalnym napastnikiem to chyba jest tylko Mateusz Czorniej ale jak wiemy od dłuższego czasu występuje na boku pomocy. Z kolei nominalni pomocnicy Daniel Chiliński i Adrian Podgórski obecnie wystepują najczęściej w roli napastnika. Wydaje mi się też, że Paweł Galik gra teraz trochę bliżej napadu jako tzw. podwieszony napastnik.
#6 | Kibic_z_daleka dnia lipca 21 2014 14:49:11
Dzięki Kuchar.
#7 | okiem_kibica dnia lipca 22 2014 00:52:38
Dzięki Kuchar za info. Swoją drogą to trochę dziwię się Czesiowi, że pozbył się Żórańskiego.
Z pewnego źródła wiem,że trener Żukowski nie pozbył się Piotrka Żórańskiego,a że to Piotrek sam zrezygnował z gry w naszym zespole.Także proszę Cię kibic_z_daleka nie pisz nieprawdy
#8 | tkuc32 dnia lipca 22 2014 07:44:59
Nie ma co wnikać kto z kogo zrezygnował, ja chyba też pisałem, że to klub zrezygnował z usług Piotrka. Fakt jest taki, że na linii trener Żukowski - Piotrek Żórański coś chyba nie współgrało już w końcówce poprzedniego sezonu.
Ciekawostką jest to, że w Olimpii Olsztynek, beniaminku 3 ligi powstała kolonia wychowanków i byłych piłkarzy Huraganu. Do Marcina Wronki, który już grał w rundzie wiosennej w Olsztynku, wspomnianego Piotrka Żórańskiego oraz Łukasza Jarząbka, który grał w naszym zespole w sezonach 2005/06 i 2006/07, dołączył właśnie wychowanek naszego klubu - Rafał Miara, który ostatnie sezony spędził w Warmiaku Łukta. Gratulacje dla Rafała.
#9 | Kibic_z_daleka dnia lipca 22 2014 12:22:23
Kuchar, a może wiesz, co dzieje się z Darkiem Boczko? Wiem, że truchta, ale przypominam sobie, że po kontuzji Lipka truchtał jeszcze kilka miesięcy zanim pojawił się na boisku. Jak wygląda sytuacja z Boczko? Kiedy pojawi się na boisku? Bądź co bądź, to było zawsze ważne ogniwo Huraganu. Z tego co pamiętam, to Stomil dwukrotnie chciał go wziąć, ostatecznie poszedł do Lechii Gdańsk. A co do Żórańskiego, to trochę dziwna sprawa. Nie był on co prawda pierwszoplanową postacią drużyny, ale za tę fantastyczną bramkę z Sokołem zawsze będę o nim ciepło myślał.
#10 | tkuc32 dnia lipca 22 2014 14:39:17
Niestety szczegółów przebiegu rehabilitacji Darka Boczko nie znam. Darek z tego co pamiętam miał zszywaną łąkotkę a podobno po takim zabiegu dłużej trwa powrót do pełnej sprawności niż ma to miejsce w przypadku np usunięcia części uszkodzonej łąkotki.