MKS Huragan Morąg - GLKS Kormoran Zwierzewo 0:2 11.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 3788
· Odwiedzin ogólnie: 13233502

Kaczkan Huragan gromi GKS

01 sierpnia 2014; 19:32 - Andrzej Sekita Komentarzy: 5

Kaczkan Huragan gromi GKSPierwsza połowa to całkowita dominacja Huraganu. Co chwilę nasi piłkarze stwarzają groźne sytuacje pod bramka GKS. W 16 minucie gola zdobywa Bogdziewicz po tym jak w polu karnym bardzo dobrze zachował się Śnieżawski podał do wspomnianego Bogdziewicza i ten bez namysłu, mocno strzelił pokonawszy golkipera przyjezdnych. Na 2:0 podwyższył M. Czorniej po ponownej dobrej akcji Śnieżawskiego. 3:0 to gol Śnieżawskiego, który atomowym strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza Wikielca. 4:0 to piękny go P. Galika po podaniu M. Czornieja z prawej strony boiska. Na trybunach sporo kibiców a wśród nich trener Olimpii Olsztynek M. Romanowski, który bacznie obserwuje Huragan.

Kaczkan Huragan : Dzikowski- Lipka, Rusiecki, Nawrocki, Naczas,
Sobótka, Czorniej, Bogdziewicz, Galik, Śnieżawski, Chiliński.

Jesteśmy nadal live podczas sparingu. W 54 min. Chiliński podwyższa na 5:0. Natomiast w 59 minucie Czorniej na 6:0. Przygniatająca przewaga Huraganu. Morążanie strzelają 7 i 8 bramkę jednak asystent sędziego głównego w obu przypadkach sygnalizuje pozycje spalone. Od 60 minuty zaczynają sie szybkie zmiany . Na boisku graja: Marszałek, Przybylski, Kierstan, zawodnik testowany, Podgórski, Krajewski. W dalszej części gry po stratach w środkowej części boiska, kontrach gości , błędach w obronie ze stanu 6:0 GKS strzela trzy gole i doprowadza do wyniku 6:3.
Wydaje się iż pierwsza jedenastka, która wybiegnie w pierwszym meczu w Grajewie została wybrana. Jednak o jej pierwotnym kształcie w dniu meczu zadecyduje trener Żukowski.
W sparingu zabrakło kontuzjowanych: D. Boczki oraz P. Kułakowskiego. Ich występ przeciw Warmii jest wykluczony.