· Odwiedzin wczoraj: 2438
· Odwiedzin ogólnie: 12943140

Kaczkan Huragan Morąg w kolejnej fazie WPP

15 października 2014; 16:05 - administrator Komentarzy: 1

Kaczkan Huragan Morąg w kolejnej fazie WPPKaczkan Huragan Morąg wygrał 1/16 WPP z Olimpią II Elbląg 3:0(1:0).Bramki dla naszego zespołu strzelili Tomasz Śnieżawski w 22 i 68 minucie oraz Daniel Chilinski w 90+2 min.

Kaczkan Huragan : Dzikowski,Przybylski,Bobek,Lipka,Nawrocki,Kierstan,Kułakowski(73' Chiliński),Czorniej(90' Krajewski),Śnieżawski,Podgórski

Olimpia II Elbląg : Stupak- Śmigielski, Firlej, Czerniewski,Baran, Wojtkiewicz, Jarosiński ( Szczęch), Zieliński, Sawicki, Raduszko, Kuciński ( Dzierżyc).

Zawodnicy z Morąga bardzo pewnie awansowali do kolejnej fazy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Ich wygrana ani przez moment nie była zagrożona. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie konsekwentnie realizując założenia taktyczne przyjęte na ten mecz. Pierwszą bramkę strzelił w 22 min. T. Śnieżawski, który otrzymał dobre podanie i z 23 metra silnie uderzył w światło bramki strzeżonej przez Stupaka. Bramkarz gospodarzy okazał się bezradny w tej sytuacji i przepuścił futbolówkę. Kaczkan Huragan był przez cały mecz stroną domunującą. Olimpia mogła strzelić bramkę po tym jak faulowany był D. Baran ( reprezentant Polski ) . Arbiter główny podyktował rzut wolny. Do piłki podszedł B. Śmigielski i trafił w poprzeczkę. Mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji lecz pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem. Druga część spotkania to ciągle przewaga Huraganu. Dokładnie, szybko operowaliśmy piłką nie dając mozliwości gospodarzom do większego zagrożenia pod bramką Dzikowskiego. W 68 min T. Śnieżźawski podwyższa prowadzenie na 2:0. Decydujący cios zadał wprowadzony w II połowie D. Chiliński strzelając bramkę w doliczonym czasie gry.