· Odwiedzin wczoraj: 6068
· Odwiedzin ogólnie: 12964814

Z Grajewem na remis

15 listopada 2014; 15:54 - administrator Komentarzy: 6

Z Grajewem na remisW rozegranym awansem z rundy wiosennej meczu III ligi Kaczkan Huragan Morąg zremisował z Warmią Grajewo 1:1(1:1). Bramkę dla naszej drużyny strzelił w 6 min Tomasz Śnieżawski,wyrównał w 43 min Mateusz Cybulski.

Kaczkan Huragan podbudowany poprzednimi zwycięstwami rozpoczął naprawdę w dobrym tempie,bo już pierwsza akcja i mamy rzut rożny.Parę minut gry,a nasz zespół już mógł się podobać.W 6 min w zamieszaniu podbramkowym do piłki doszedł Tomasz Śnieżawski i precyzyjnym strzałem dał nam prowadzenie.W tym okresie gry Huragan miał jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramki,ale to albo brak było wykończenia,bądź w ostatniej chwili wybijał piłkę obrońca gości.
Powoli do głosu zaczęli dochodzić piłkarze Warmii Grajewo,a to za sprawą rozluźnienia nie tylko w szeregach obronnych,ale całej drużyny.Brakowało naszej drużynie dosłownie wszystkiego,bramka wisiała w powietrzu i goście to wykorzystali.Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego Mateusz Cybulski w 43 min strzałem głową doprowadza do remisu i tak kończy się pierwsza połowa.

W drugiej połowie za kontuzjowanego Pawła Galika wszedł Dariusz Boczko,ale obraz gry się nie zmienił,to goście byli drużyną dominującą i pozostawali w większości czasu przy piłce.W 61 min Huragan mógł wyjść na prowadzenie,koronkowa akcja Nawrocki/Bogdziewicz,strzał i Gieniusz fantastycznie broni.To była najlepsza okazja do zdobycia bramki przez nasz zespół w tym okresie gry.Warmia jeszcze kilkakrotnie próbowała zagrozić naszej bramce,ale na szczęście nasi obrońcy w porę reagowali.Pozostał spory nie dosyt po tym meczu,bo liczyliśmy na trzy punkty.Widać w zespole już spore zmęczenie sezonem i trudno się dziwić,bo grając prawie pół sezonu tą samą jedenastką ma się prawo być zmęczonym,a tu jeszcze jeden mecz i to za tydzień z Sokołem Ostróda.......życzymy powodzenia.