GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 5745
· Odwiedzin ogólnie: 12928906

Wysoka porażka z Finishparkietem

29 marca 2015; 17:47 - tkuc32 Komentarzy: 3

Wysoka porażka z FinishparkietemW meczu 22. kolejki III ligi gr. podlasko-warmińsko-mazurskiej Kaczkan Huragan Morąg przegrał w Nowym Mieście Lubawskim z Finishparkietem Drwęcą 4:1 (2:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli: Valentin Dah (12'), Paweł Piceluk - dwie (38' i 72') oraz Michał Piceluk (60'), bramkę dla morążan zdobył Daniel Chiliński (45 +1').

Niestety nie udał się morążanom rewanż za nieudany mecz z rundy jesiennej, kiedy to przegraliśmy z Drwęcą na własnym boisku aż 0-4. Do dzisiejszego spotkania przystąpiliśmy bez pauzującego za kartki Pawła Przybylskiego, na ławce usiadł natomiast narzekający na uraz po ostatnim meczu - Piotr Bogdziewicz.

W dzisiejszym meczu morążanie mieli fragmenty dobrej gry ale to było za mało na dobrze dysponowanych gospodarzy, którzy wykorzystywali bezlitośnie każdy nasz błąd. Przy pierwszej bramce nie popisał się natomiast arbiter spotkania, który nie zauważył faulu na naszym bramkarzu i Valentin Dah w 12 min. otworzył wynik spotkania. W 38 minucie najlepszy strzelec gospodarzy Paweł Piceluk podwyższył rezultat spotkania, po wcześniejszej stracie piłki Radka Stefanowicza. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy morążanie zdobywają kontaktową bramkę, celnym strzałem z rzutu wolnego z ok. 20 metrów popisuje się Daniel Chiliński.

Wydawało się, że bramka do szatni wprowadzi trochę nerwowości w szeregi gospodarzy i faktycznie początek drugiej połowy należał do morążan ale nasze zapały w 60. minucie nieco ostudził młodszy z braci Piceluków - Michał, strzelając trzecią bramkę dla Drwęcy. Morążanie mogli a nawet powinni zdobyć druga bramkę w 67. minucie. Po akcji Stefanowicza, w doskonałej sytuacji znalazł się Paweł Galik, ale zamiast do bramki trafił w obrońcę gospodarzy. W 72. minucie dobił naszą drużynę Paweł Piceluk, który po błędzie kapitana morążan - Jakuba Lipki, znalazł się w sytuacji sam na sam z Bartoszem Dzikowskim i nie zmarnował szansy podwyższając wynik na 4-1. Od tego momentu gospodarze kontrolowali grę i mogli jeszcze podwyższyć rezultat spotkania ale nasz bramkarz w 85. minucie wygrał pojedynek sam na sam.

Kaczkan Huragan Morąg: Dzikowski – Mlonek, Lipka, Bobek, Nawrocki – Czorniej (69' Bogdziewicz), Kierstan, Galik (89' Wierzbowski), Stefanowicz – Chliński (80' Rusiecki), Śnieżawski (87' Boczko).