GSZS Delfin Rybno - MKS Huragan Morąg 2:3 13.04.2024 14:30

· Odwiedzin wczoraj: 6005
· Odwiedzin ogólnie: 12920186

Kolejna przegrana

01 maja 2015; 20:44 - administrator Komentarzy: 10

Kolejna przegranaW kolejnym meczu III ligi Kaczkan Huragan Morąg uległ w wyjazdowym meczu z KP Wasilków 1:3 (1:0). Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił w 6 min. Daniel Chiliński.

Tak mecz w Wasilkowie na portalu bialystok.sport.pl podsumował trener gospodarzy Artur Woroniecki:
- Goście z Morąga mieli dużo szczęścia na początku meczu, gdyż grali z silnym wiatrem - opowiada Artur Woroniecki, trener KS Wasilków. - Dodatkowo padał obfity deszcz i mieliśmy problemy z konstruowaniem akcji. Goście mogli jeszcze zdobyć drugą bramkę, bo piłka po strzale odbiła się od poprzeczki. Ale w drugiej połowie wiatr już ustał i można było pokazać swoje umiejętności. Okazało się, że w normalnych warunkach jesteśmy zespołem lepszym, co potwierdziliśmy trzema golami. Ponadto Karol Styś trafił w słupek, a Hubert Karwacki z poprzeczkę.

Z kolei trener Huraganu Czesław Żukowski na łamach Gazety Olsztyńskiej powiedział o meczu:
- Przy stanie 1:0 dla nas, w poprzeczkę trafił jeszcze Tomek Śnieżawski, nie dobiliśmy przeciwnika, więc to przeciwnik dobił nas. - Nie mamy dobrej passy w tej rundzie - zakończył Żukowski.

Przypominamy, że dla morążan była to trzecia porażka z rzędu, a zwyciężyć nie potrafimy już od siedmiu kolejek. Kaczkan Huragan w tabeli spadł na 11. miejsce i jest coraz bliżej strefy spadkowej.

Kaczkan Huragan Morąg: Dzikowski – Boczko, Lipka (85' Wierzbowski), Bobek, Przybylski – Mlonek (85' Rusiecki), Biedrzycki, Stefanowicz Image and video hosting by TinyPic, Kierstan (75' Bogdziewicz) – Chiliński (75' Czorniej), Śnieżawski.

KS Wasilków: Ł. Szczepanik – Ostaszewski, Dąbrowski Image and video hosting by TinyPic, R. Szczepanik Image and video hosting by TinyPic, Butkiewicz, Dudziński, Styś, Kuleszczyk (57' Gagacki), Skiepko, Romaniuk, Czaczkowski (57' Karwacki).

#1 | Kibic_z_daleka dnia maja 01 2015 21:23:58
Brawo panowie, maszerujecie dziarsko ku IV lidze. Tu już nie ma nawet czego komentować. Dla naszych administratorów mam jednak zagadkę. Kuchar pisał w zapowiedzi, że w tym meczu nie zagra za 8 żółtą kartkę Butkiewicz. Sprawdziłem, rzeczywiście wynika, że nie powinien w tym meczu grać. W sprawozdaniu na "Białystok Sport pl" wynika jednak, że dzisiaj grał. Skoro nie potrafimy wygrać na boisku, to może uda się przy zielonym stoliku. Do czego to doszło.. Ale sprawdzić chyba warto.
#2 | skrzydlaty666 dnia maja 02 2015 00:34:40
Cóż,nic dodać nic ująć do powyższego wpisu.
Lecimy z hukiem w dół tabeli.Tak żle chyba jeszcze nie bylo od początku istnienia tej 3 ligi.A chyba jesteśmy tu oprócz Startu Działdowo najstarszą drużyną.
#3 | Kibic_z_daleka dnia maja 02 2015 01:10:02
Ale mnie zajmuje jeszcze jedno. Co teraz? Ano puchar. Ale po co? Gdy nawet jakimś cudem wygramy w Ornecie, to w półfinale przyjedzie Drwęca i dojdzie do kompromitacji.Ale my się kompromitacji nie boimy. Przyzwyczailiśmy się. Przecież my ostatnio kompromitujemy się co tydzień.
#4 | tkuc32 dnia maja 04 2015 10:27:53
Sprawa żółtych kartek Butkiewicza będzie z pewnością zbadana. Kwestią sporną jest w tym przypadku mecz rozegrany 22 kwietnia pomiędzy KS Wasilków a Sokołem Ostróda. Na portalu 90minut.pl a przede wszystkim na portalu laczynaspilka.pl, gdzie dane pochodzą z protokołów meczowych Butkiewicz otrzymał w tym meczu żółtą kartkę, natomiast na portalu klubowym drużyny z Wasilkowa, nie otrzymał. Warianty są trzy, albo mylą się portale 90minut i Łączy nas Piłka, albo pomylił się ktoś w Wasilkowie, a być może kartka owszem i była ale później była anulowana. Mimo wszystko wolałbym, żeby to działacze z Wasilkowa mieli rację, bo tak jak Kibic_z_daleka napisał, wygrywanie przy zielonym stoliku to marne pocieszenie.
#5 | administrator dnia maja 04 2015 10:41:13
A przepisy są przepisami.......Nie sugerowałbym się danymi z 90minut,bo tam w większości składy,kartki ściągane są ze stron klubowych.Poczekajmy na decyzję Wydziału Gier i Ewidencji,bo z tego co wiem to protest w tej sprawie zostanie wysłany.
#6 | wicherek dnia maja 04 2015 11:54:47
Butkiewicz na 90minut.pl ma 7 żółtych kartek, za mecz z Ostródą nie ma kartki. Afera rozwiązana Uśmiech http://www.90minu...d_sezon=85
#7 | administrator dnia maja 04 2015 12:13:03
A jeszcze wczoraj było 8 żółtych kartek
#8 | tkuc32 dnia maja 04 2015 12:19:27
Tak jak mówiłem, na Laczy Nas Piłka jest bardziej wiarygodne źródło (publikowane są tu wszelkie kartki i zmiany, które wpisane były z protokołu do Systemu Extranet przez sędziów), może też tak być, że sędzia się pomylił, znam historie, że protokoły były źle wypełnione i trzeba było udowadniać swoją niewinność zapisami video, gorzej jak nikt takich meczów nie rejestruje, tutaj kartka jest: https://www.laczy...79610.html

Jeśli chodzi o mecz KS Wasilków - Sokół to zauważyłem również rozbieżności co do zmian, inne zmiany są na laczynaspilka.pl (Kosicki wchodzi za Stachelskiego) a jeszcze inne na 90minut.pl (Skiepko wchodzi za Stachelskiego).

Jeśli chodzi o żółte kartki z tego meczu to mamy tak naprawdę 3 różne wersje:
- wg łaczynaspika kartki otrzymał R. Szczepanik, Butkiewicz,
- wg 90minut kartki otrzymał R. Szczepanik, Romaniuk,
- wg kswasilkow.futbolowo.pl kartkę otrzymał tylko R. Szczepanik.

Jednym zdaniem pomieszanie z poplątaniem.
#9 | kswasilkow dnia maja 05 2015 22:31:14
Witam. Butkiewicz w meczu z Ostródą żółtej kartki nie otrzymał, Otrzymał ją za to oprócz Szczepanika także Romaniuk. Przed meczem z Wami nasz trener udał się do związku aby wszystko sprawdzić, widocznie ktoś źle przepisał do łaczynaspilka, a później ta informacja zapewnne przepisywana jest także przez 90minut.pl