· Odwiedzin wczoraj: 6003
· Odwiedzin ogólnie: 12958132

Wygrywamy w pierwszym sparingu

16 lipca 2016; 17:19 - administrator Komentarzy: 14

Wygrywamy w pierwszym sparinguKaczkan Huragan Morąg pokonał w pierwszym sparing Stomil II Olsztyn 5:2(4:1). Bramki dla naszej drużyny strzelili Radosław Stefanowicz dwie z karnego, Radosław Lenart, zaw. testowany oraz Daniel Chiliński.
Trener Czesław Żukowski miał do dyspozycji prawie cały skład, który grał w poprzednim sezonie. Zawodnicy, którzy nie mogli wystąpić w dzisiejszym meczu to Arkadiusz Koprucki, Jakub Lipka, Mateusz Bogdanowicz oraz Mateusz Szmydt. Dla trenera Huraganu mecz ten miał pokazać przydatność dla zespołu nowych testowanych zawodników.
Następny mecz kontrolny Kaczkan Huragan Morąg rozegra w środę 20.07 w Ornecie z tamtejszymi błękitnymi.