MKS Huragan Morąg - KS Polonia Pasłęk 2:2 04.05.2024 16:00

· Odwiedzin wczoraj: 132929
· Odwiedzin ogólnie: 13169050

Przegrywamy z Wołomińskim Huraganem

13 sierpnia 2016; 20:30 - administrator Komentarzy: 1

Przegrywamy z Wołomińskim HuraganemKaczkan Huragan Morąg przegrał na własnym boisku z Huraganem Wołomin 0:2(0:0).

W przedmeczowej zapowiedzi napisałem między innymi : trzeba uważać na : Łuksza Derejko i Dominika Dukalskiego i … sprawdziło się niestety. Pierwszy z nich bronił bardzo pewnie , pomimo kilku sytuacji Kaczkana Huraganu do zdobycia gola , bramkarz przyjezdnych zachował się bardzo pewnie , bronił wszystko , pewnie wyłapywał piłkę z jeśli strzał był mocny to wybijał piłkę nie przed siebie , gdzie stali morąscy piłkarze a gdzieś w bok. Natomiast Dukalski strzelił dwa gole i zapewnił zdobycz punktowa Wołomina. Pisałem także iż goście obiorą defensywny styl gry i taki futbol zaprezentowali. Cóż z tego że Kaczkan Huragan optycznie przeważał , częściej był przy piłce , skoro wystarczyły trzy dobre sytuacje Huraganu , które dwie zamienił na bramki wspomniany Dukalski.
Choć mecz mógł rozpocząć się zgoła inaczej. Po faulu w 5 min, na Podhorodeckim, dobre dośrodkowanie na 16 metr i Daniel Mlonek z pierwszej piłki huknął jak z armaty , jednak defensor gości zablokował strzał. Po kilku minutach mecz się wyrównał . Gra była w środku pola. Nikt nie stworzył dogodnych sytuacji. Od 30 minuty Wołomin cofnął się i czekał na kontrę. Przeprowadził jedną ale niebezpieczną , po której Dukalski strzelił w 44 min w poprzeczkę. Druga połowę w tym samym składzie i taka sama taktyką. Kaczkan Huragan był przy piłce częściej a goście grali z kontry . I to wystarczyło.
W 53 min szybki przechwyt, Dukalski wychodzi sam na sam z Imianowskim i nie daje mu szans. Kaczkan Huragan bił głowa w mur, i nie potrafił sforsować defensywy Wołomina. Jak strzelać bramki z kontry pokazali goście. W 85 min Dukalski piętą z 3 metrów strzela drugiego gola i jest po meczu. Zabrakło nam jakości z przodu . Słabiej zagrała także defensywa i porażka stała się faktem.
Kaczkan Huragan : Imianowski- Koprucki, Lipka, Szawara, Podhorodecki, Zajączkowski, Gołębiewski, Lenart ( Czorniej ), Mlonek ( Chabko ), Galik, Karłowicz ( Chiliński ).
Huragan Wołomin: Górski, Ławcewicz-Musialik, Moryc, Koza, Woźniak, Tokaj, Dukalski, Wróblewski, Derejko, Choiński, Wielądek